| rapandula23 a întrebat:

Ma poate invata si pe mine cineva cum sa formatez PC? deoarece nu ma pricep la reinstalarea windowsului si vreau macar la formatare sa ma pricep tongue

2 răspunsuri:
| PengiunS a răspuns:

E destul de simplu, intri in My Computer, apesi click dreapta pe partitia care vrei sa o formatezi si dai Format... dupa care dai Start si astepti pana se formateaza.

| rapandula23 explică (pentru PengiunS):

O mersi, nu credeam ca este asa de simplu deoarece in alt tutorial treaba statea altfel tongue MS