| Ene_Robert_Marian_1997 a întrebat:

Ma puteti ajuta? Am o problema cu laptop-ul pe care sunt acum! Cand apas o tasta se blocheaza touch-ul (taci-ul ala care dai cu deget-ul si se misca iconita), va rog sa ma ajutati > se blocheaza cand tin apasat pe o tasta( toate) dar si daca apas putin pe tasta, orice raspuns e bine venit!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie demontata tastatura si touch-ul si montate CORECT inapoi.

Alta data nu lasa necunoscatorii sa-ti demonteze aparatele din casa, risti sa-ti faca din telefon masina de spalat - sau invers... big grin
.

| Ene_Robert_Marian_1997 explică (pentru Bula):

Nu e laptop-ul meu big grin e a lu fratemiu si el nu stie ca nu umbla pe el dar nuh cum ar reactiona daca as face asta big grin Mai bine poate exista alta metoda din laptop nu din exteriorul luibig grin

| Bula a răspuns (pentru Ene_Robert_Marian_1997):

Mai este o solutie: sa-l arunce sau sa-l dea cadou... big grin

| Ene_Robert_Marian_1997 explică (pentru Bula):

Ba nu pot, am o problema cand ma joc, ca mausul e rip si nu merge sa ma joc anumite jocuri de EXEMPLU CS:GO
nu pot sa ma joc nimic