| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta de fiecare data cand apas e sau las capsu deschis mi se inchide o fereastra?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca intai cu o alta tastatura.
Daca nu merge nici cu alta tastatura, atunci reinstaleaza sistemul de operare.

| anonim_4396 explică (pentru Bula):

Mersi
n-am avut niciun virus
si acum tasta CTRL e cam "moarta", merge dar i-am scos chestia aia neagra pe care scria CTRL

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Se poate ca tastele sa ti se fi inversat.
Sau ai un virus.

| LPCTSTR a răspuns:

Aparent poate fi un script care iti provoaca probleme, deschide Task manager cat mai repede si vezi daca este un proces "wscript.exe". Va fi nevoie de afisarea proceselor de la toti utilizatorii. Iar daca procesul este in functiune, opreste-l, da un restart si vezi daca porneste din nou.
Incearca si Malicious Software Removal Tool: https://www.microsoft.com/......tails.aspx
Iar daca nimic nu functioneaza, reinstaleaza Win, este cea mai simpla si sigura metoda.

| BaGuBoY a răspuns:

Ai un virus, reinstaleaza-ti windows-ul, stiu ca nu e asa usor, dar mda. Te rog o fundita? happy

| anonim_4396 explică (pentru BaGuBoY):

Nu