| okei a întrebat:

Ma sunat cineva cu numar ascuns cum pot sa aflu cine este? ( Cosmote )
Unde sunt sau cum se procedeaza?tongue doar numarul il vreau

Răspuns Câştigător
| aysun a răspuns:

Suni la SRI si le spui ca vrei sa afli cine te-a sunat cu numar secret. Ei or sa-ti supravegheze telefonul pana cand te suna iar acel numar secret si pe urma te vor anunta.
E simplu, numai ca iti trebuie relatii si multi bani.

10 răspunsuri:
| okei explică:

Eu stiam de o varianta mai usoara sa sun la centrala dar nu stiu rolling on the floor aysun a ta e cam strange laughing

| aysun a răspuns:

Uite te ajuta Taly. Deja ai relatii, acum iti trebuie banii devil

| aysun a răspuns:

Deci ce mai vrei, e si gratis! Tare mi-e ca intr-un final numarul ala secret era numarul lui Taly.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot ajuta.Eu ghicesc in stelehappy

| aysun a răspuns:

Clar, esti rezolvat cu ghicitul.

| Dianna a răspuns:

Eram eu straight face...acum nu mai trebuie sa afli nimic! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu ...suni toate numerele si ii intrebi cui i-a dat numarul tau...si dupa aia suni toate persoanele care ti le-a dat. cei din agenda. si uite asa afli cine te-a sunat in 200 de ani laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va bat o luna pe toti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am inregistrat de pe internet pe cineva care injura in continuu.Intri pe you tube si scrii -injura tare. si intr-o imagine este un copil. Dai clik si o inregistrezi.Pe mine nu ma mai suna.

| mycoco16 a răspuns:

Incearca aici: http://www.esticurios.com/......ecunoscut/

Metoda chiar functioneaza, am incercat-o si eu;)