| anonim_4396 a întrebat:

Ma tot dispera un numar de telefon, si habar nu am cum sa ii blochez apelurile. Am un telefon cu android 4.1 o aplicatie sau ma poate indruma cineva cum pot rezolva problema? :/ Funda!

5 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Descarca un program din ala cu blacklist

| InspiratieDIY a răspuns:

Apesi iconita de telefon, dai meniu - call settings - call rejection - prima optiune trebuie sa fie Auto Reject Mode si la a doua optiune dai click - create - adaugi numarul care te enerveaza si cam gata. Poti testa cu un numar al unei persoane de langa tine sau fixul de acasa, sa vezi ca merge sau nu happy
Mult succes!

| InspiratieDIY a răspuns (pentru InspiratieDIY):

E posibil sa nu fie exact pasii acestia prezentati de mine mai sus (eu am 4.4.2), dar tot in call - meniu si acolo trebuie sa gasesti undeva call rejection

| MihaelaCaty a răspuns:

Apptoide si apoi call blacklist.

| Eiccjsjdijcdj a răspuns:

Apptoide si apoi call blacklist.