| larousee a întrebat:

Ma tot suna cineva cu numar ascuns, sunt pe cartela, pe orange. m-am gandit sa imi activez casuta vocala si daca intra mesageria poate imi apare si numarul? sau imi apare ca m-a sunat tot nr privat?

Răspuns Câştigător
| iliii03 a răspuns:

Daca vrei sa nu te mai sune da-i reject! La unele telefoane merge... Mai ales la Samsung-uri. Daca vrei sa ii dai reject si nu stii cum, da.mi un mesaj privat si iti explic.

4 răspunsuri:
| Buii a răspuns:

Tot numar privat apare

| Dragon01 a răspuns:

Tot privat apare

| Onitzza a răspuns:

Nu poti descoperii numarul in nici intr-un fel, stiu e nasol! SPER SA PRIMESC FUNDITA.

| crysta_4961 a răspuns:

Degeaba,iti apare tot cu nr privat