| ionucmarele a întrebat:

Mai merita sa imi iau Sony Ericsson xperia mini st15i daca s-au despartit cele 2 firme ce ziceti? Ce telefon ziceti sa iau pana in 600lei? Va rog sa-mi dati si site cu specificatii etc.Sau exista un telefon mai bun ca asta cam in aceeasi bani? Cel mai bun raspuns funda.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Normal case merita, este cel imi bun in banii asttia,. Ca unii o sa imi zica de poetarda de galax mini e altceva(nnici macar nu citesc enuntul unii, sau sa fie in cunostinta de cauza). Nu e o problema ca s-au depsrartit, d efapt Sony a cumparat toate actiunile ericsson. Dar firma e aceeasi. Cand o sa faci update la ics pe telefonul ala, pe ecran o sa scrie Sony si atat.

1 răspuns:
| DeUndeMaCunosti a răspuns:

Dap merita este ff bun eu l-am inkerkat