| Anonimuserr a întrebat:

Mai pot recupera o conversatie stearsa pe facebook? care am inceput-o in octombrie? Exista vreo sansa sa am toata conversatia de cand am adaugat acea persoana?

16 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Se poate recupera salvand tot profilul tau in format rar de pe facebook. Separat nu merge, in pc se v copa cu tot cu albume foto si toate discutiile pe care le-ai avut.

Intri la Setari si la General unde iti apare Nume de utilizator, E-mail, Parolă, Reţele, Limba; sub acestea scrie "Descarcă o copie a datelor tale de pe Facebook."

Facebook-ul stocheaza orice informartie din fiecare profil inregistrat pe site, chiar daca stergi si mesajul merge in arhiva, la care stergi si de acolo, mesajele nu sunt sterse definitiv. Dupa ce vei copia iti vor aparea toata conversatiile

| Andreea_Madalina_1993_DX2D a răspuns (pentru MihaelaDart):

Buna. cum pot recupera o Conversație stearsa de pe Facebook? Se poate din telefon?

| MihaelaDart a răspuns (pentru Andreea_Madalina_1993_DX2D):

Am explicat mai sus cum se poate recupera, desi de pe telefon nu stiu daca se poate. Formeaza intrebarea pe TPU si vezi ce raspunsuri primesti de la alti.

| MihaelaDart a răspuns:

Am uitat sa precizez, te va anunta facebook-ul in e-mail cand este gata de copiat in format rar, daca ai mai multe poze dureaza cateva minute/ore pana le arhiveaza.

| Anonimuserr explică:

Da, am sters si din arhiva definitiv de tot cum ziceti voi. Mai sunt sanse sa o pot recupera?

| PedoBarbie a răspuns:

*pe care
Dacă ai şters-o dee to şi din alte mesaje au arhivă normal că nu o poţi recupera.

| Laurentiu_Andrei_1995 a răspuns:

Odata ce ai sters conversatia nu o mai poti recupera. Daca nu ai sters-o pot da in stanga la Mesaje si dai la,, Cautare,, si scrii numele persoanei respective si ai toata conversatie (din nou, daca nu ai sters-o!) Bafta!

| Crasmaru_Vlad_1998 a răspuns:

Daca ai sters-o imi pare rau caci nu o mai poti recupera.

| Rusniac a răspuns:

Nu cred! Eu nu am putut!

| Nemes_Florica_1975 a răspuns:

Mai pot recupera o conversație cu o persoană chiar de la începutul conversației chiar dacă apoi a fost ștearsă?

| Gîndă_Daniel_1999 a răspuns:

Eu am vorbit cu o persoana foarte mult, dar e posibil sa se șteargă singura conversatia?

| Caruceru_Florin_Madalin_1992 a răspuns:

Deci daca am sters conversatia o mai pot recupera? MS

| Georgy_De_Viss_1994 a răspuns:

Cum pot recupera mesajele

| Enache_Cristina_1983 a răspuns:

Vreau sa recuperez o conversatie din 20.09. 2016