| anonim_4396 a întrebat:

Mai pun o data aceasta întrebare deoarece încă nu am reușit. Instagram mi-a dezactivat contul și când am băgat datele pentru a contesta dezactivarea contului mi-a apărut o eroare https://imgur.com/a/qchgQ5M Cum fac să recuperez contul? Aș preferă să răspundă doar cei care stiu!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu știu sigur dacă șansele sunt în favoarea ta ca să-ți recuperezi contul. Spre exemplu, eu investesc în Facebook/Instagram Ads cam 600RON lunar, și mi-au dezactivat contul de plăti, doar pentru că suspectau că una dintre reclame încalcă termenii și condițiile lor. Am contestat și eu, și mi-au închis cererea cam la o săptămână dupa înaintare (gândește-te că ar fi trebuit să fie și în favoarea lor să mă ajute).

Oricum, https://www.youtube.com/watch?v=-e4HGKkBFZs

| ValentinGabi a răspuns:

Nu mai e ca înainte pe insta sau Facebook, acum la cea mai mică greșeală îți șterge contul si nici nu-l mai poți recupera, poți încerca si pe pc să faci o contestație poate nu mai apare eroare

| 500067790 a răspuns (pentru ValentinGabi):

Imi da mereu acea eroare și nu stiu cum pot confirma ca sunt eu