| Mihai_Popescu_1990 a întrebat:

Mai stie cineva vre un program burner cu iso in afara de nero?

7 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Cd Burner Xp Pro
Img Burn
Burner4Free
Deep Burner
Xilisoft Iso Burner
Ultra Iso Premium

| xWeasel a răspuns:

Power iso sau cel mai bun daemon tools tile pot dau eu pe mess baga idu meu nevastuicool4ever@yahoo.com si mai vb tongue

| Tagaso a răspuns:

IMGBurn e simplu, ușor de lucrat cu el, în română

| roormaf12 a răspuns:

Astea 2 sunt cele mai bune:
1.Clone DVD
2.Imgburn
Astea le folosesc eu cel mai des.

| gigel9105 a răspuns:

Daca vrei sa faci cd-uri iso incearca magic iso e foarte bun mai ales la cd-uri bootabile

| Mihai_Popescu_1990 explică:

Nu stiu cum sa lucrez cu magic iso pentru boot!

| gigel9105 a răspuns (pentru Mihai_Popescu_1990):

Este extrem de simpu
il descarci ii pui serialul si apoi dai open
deschizi imaginea de disc deasupra la bootable ai un disc dai click
si te duce la burn unde ai de selectat iar imaginea de disc si viteza