| bogdangabriel31 a întrebat:

Mai stiti aplicatia wi fi mous? mai nou telefonul meu nu vrea sa se conecteze la pc, prin wi fi, si nu doar la aceea, ci la multe alte aplicatii care folosesc coneciune wi fi, desi pc ul si telefonul sunt conectate la acelasi reouter prin ether respectiv wi fi, are cineva vreo idee de ce?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru a se conecta intre ele, PC-ul si telefonul trebuie sa fie conectate la un grup de retea proprie, prin router.
Daca nu te pricepi la formarea si setarea unui asemenea grup, atunci apeleaza la un specialist cunoscator.

| bogdangabriel31 explică (pentru Bula):

Pai da, dar acum vreo cateva luni, mergea fara nici o problema, apoi cred ca a fost un update la Android sau ceva... si dintr odata nu se mai conectau, aniwhey, nu ai idee cum se face, nu?
Ps, mersi oricum

| Bula a răspuns (pentru bogdangabriel31):

Eu am idee, dar trebuie sa-ti scriu cat o carte sa intelegi... si mi-i lene big grin
Mai bine cheama un specialistwinking