| anonim_4396 a întrebat:

Mai sunt in ziua de azi asa de multi hackeri?
Adica prin 2005-2012 auzeai mai mereu la stiri de atacuri cibernetice, hackeri, dar astazi sistemele par destul de protejate ca sa mai poate fi sparte asa cum erau acum cativa ani.
Ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Rusi imputiti la greu care tot ataca Anglia. In special au fost 2 cazuri repetate in aeroporturile britanice fiind expuse datele personale bancare ale pasagerilor pentru ca hackerii si.au facut treaba. In GB oamenii care stau acolo nu cred ca fac misto dar pe langa rusi posibil sa fie niste romani daca un mucos de -18 ani din tara noastra a spart barierele de securitate NASA. Acum cred ca e angajat la ei laughing Se speculeaza dupa informatiile date la radio ca in fiecare saptamana sant blocate 10.000 de atacuri cibernetice in marea britanie. Un informatician care se ocupa cu siguranta sistemelor online castiga peste 50.000 de lire pe an 74.000 aia da munca la cravata nene.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Acum 2 săptămâni au fost blocate toate calculatoare primăriei sect 1 din București.

| Catrice a răspuns:

Schimba posturile și asculta și tu știrile. Aud de atacuri cibernetice cel puțin de 2 ori pe luna la tv.

Sau mint ei?!?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Și Robert Mueller anchetează implicarea Rusiei în alegerile din SUA...
Deja a trimis în judecată niște hackeri pentru asta.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Pisamas pe ei de rusi fomisti, nau un servici bun si le place sa isi frece organu cu hackereala lor slobozita