| eu012345 a întrebat:

Mai TPU-ule, ajuta-ma oleaca! Am apasat din greseala o tasta si mi s-a micsorat imaginea aproape ca abia mai vad chenarele si ce scrie pe ecran si acuma incerc sa apas pe fiecare tasta da nu revine imaginea inapoi, nu stiu ce sa mai fac. Daca vrea cineva sa ma ajute si daca stie care tasta trebuie sa o apas sa mi revina imaginea la starea initiala, ii multumesc dulce happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apasa tastele Ctrl si + in acelasi timp.

| eu012345 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult, chiar nu stiam unde trebuie sa mai apas, mersi de ajutor happy

1 răspuns: