| DDCC a întrebat:

Maică-mea are un telefon Samsung GT s3570, e pe abonament fix la Telekom. Ea are 200 de minute oriunde lunar, dar care se consumă primele (intră și apelurile în Telekom), iar abia după terminarea acestora are gratuit în Telekom. În jurnalul de apeluri, acolo în setări am găsit de unde se poate vedea contorul de apeluri.
E cumva posibil să pun acel contor de apeluri pe ecranul telefonului, chiar lângă afișajul ceasului, încât să știe cât a consumat și cât mai poate consuma din acele apeluri oriunde?
Știu că nu e cu Android sau Windows Phone telefonul, tocmai de-aia întreb dacă se poate.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pare sa fie tel cu widgeturi. Vezi in sertar daca ai widget pentru asa ceva.

| DDCC explică (pentru anonim_4396):

Cum?
Sertar? Glumești?

| anonim_4396 a răspuns (pentru DDCC):

Langa ceas nu poti pune din cate vad. Sertarul e o componenta vizuala obisnuita; in cazul tau e lista aia cu functii: camera, mesaje, Facebook, twitter, Youtube, flickr si ce-o mai fi acolo.