| EvelynSch a întrebat:

Memoria telefonul e plina si m-am gandit sa mut toate pozele si videoclipurile pe un CD. N-am reusit, deoarece calculatorul meu se blocheaza mereu cand incerc sa accesez acel CD, asa ca am lasat-o balta... nu stiti vreun site online, aplicatie, ceva care sa permita incarcarea fisierelor si sa fie salvate acolo?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti face asta si pe un stick.Cu copy/paste. Este mai sigur si mai usor de facut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

One drive. Iti trebuie doar un cont de e-mail sa iti faci cont in One Drive. Faci contul pe calculator si apoi dupa ce confirmi te conectezi cu telefonul pe google. Dupa ce ai intrat in cont incarci pozele si videoclipurile. One drive este un cont Microsoft asa ca ai grija ca sa nu incarci ceva piratat, de exemplu programe cu seriale luate de pe net sau windows-uri.

https://onedrive.live.com/about/ro-ro/

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Copie link-ul si baga-l in bara de cautare.