| minteuandedouaori a întrebat:

Merg jocurile pe fujitsu siemens esprimo mobile V6535 MS2239 ghz 2.1 hard disk 280 gb 2 gb ddr2 intel dual core placa video Intel Graphics Media Accelerator 4500 M. ce spuneti merg jocurile mai noi pe el?

3 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Nu prea ai sanse...cateva ar putea rula dar la detalii minime! Placile video integrate Intel nu sunt pentru jocuri.

| ronin33dan a răspuns:

Daca ne spui si caracteristicile placii video... Daca te referi la jocurile noiaparutre de peste 6Gb /joc, cam greu, pentru ca ai nevoie de placa video buna dedicata, posil sa le joci dar cu toate optiunile pe minim!

| ΔH a răspuns:

GMA 4500M e destul de slaba. sper ca ai totusi 4500MHD ca-i putin mai bunicica.

Ca pont: iti merge NFS: Undercover la 1280x800, detaliile masinii la maxim, damage la maxim si ambient la minim foarte bine.