| Adelinaa18 a întrebat:

Merge aplicatia whatsapp pe telefonul Samsung Glaxy Spica I,ca in market nu mi-l gaseste?Ma ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

WhatsApp Messenger is compatible with Androidd 2.1 and higher. Tested on LG Optimus, HTC Hero, Samsung Galaxy, Motorola Milestone, Motorola Droid, Xperia X8, Xperia X10, HTC Desire HD, Google Nexus One, HTC EVO 4G, Motorola Backflip, Samsung Galaxy Tab, Samsung Fascinate, Acer E400, Samsung Galaxy Apollo, LG Gt540 Optimus, Samsung Galaxy 5, Samsung I5700 Galaxy Spica, Motorola Atrix.
Deci iti va merge.
Ca un update la lista, eu l-am testat si pe Nokia C3-00 si merge.

| Adelinaa18 explică (pentru JustCosmin):

Pai am incercat de multe ori sa instalez si nu merge.Ba zice ca nu e compatibil, ba ca nu accepta telefonul.Nu stiu cum sa fac.