| yonutz63991 a întrebat:

Merge asphalt 6 pe Sony xperia miro(sa imi spuna cei care au telefonul)

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

De unde sa mearga. Telefonul este foarte slab dpdv hardware. laughing Sigur serrgiuboss99 are telefonul, nici nu stie pe ce planeta se alfa.

| sergiuboss99 a răspuns:

Da merge. si eu am telefonul SoNy XpeRia.Si merge.Trebuie sa ai Java. Funda?

| yonutz63991 explică (pentru sergiuboss99):

Ai Sony xperia miro nu?

| sergiuboss99 a răspuns (pentru yonutz63991):

Da

| ninjalau a răspuns:

Srsdani,esti un copil prost pentru ca xperia sunt in ultimul timp telefoane foarte bune, au android 4.1, windous phone 7, 8. Cei de la ericsson stau mai bine decat LG sunt pe locul 3 la telefoane, in urma celor de la Samsung si Nokia

| Tudor_Daniel_1994 a răspuns:

Nu merge, si nici 5 nu merge, dar 7 merge happy