| EduardTPU a întrebat:

Merge bine netul de la un router wireless la un ipod touch?

Răspuns Câştigător
| Albertalbu a răspuns:

Da merge bine dar conteaza ce semnal ai in locul unde il folosesti si ce faci.
Dar cum la un router de 100 lei cu viteza de 150 mbs merge perfect pc-ul nu ar trebui sa ai treaba cu ipodu.
Funda?

4 răspunsuri:
| hatze a răspuns:

Nu e naspa! asa cred eu

| alandala a răspuns:

De ce nu ar merge WI-FI? Asta desigur depinde de distanta ta intre router si dispozitivi.

| BloodPrison a răspuns:

Da eu din acesta la ipodul meu,am si merge de minune, sunt foarte multumita de el, chiar merge foarte ok si nu astepti ani pana se incarca ca la altele

| Yvonne_7868 a răspuns:

Mie imi merge perfect!