| Nae_Ionut_2001 a întrebat:

Merge bine volanul longitech g29 cu schimbator in ets 2? Merita banii?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ai banii ăia de dat, atunci e dă-best!

| NLS a răspuns:

Daca esti pasionat de condus virtual, si nu ai ce face cu banii, merita.

O varianta mai buna ar fi Thrustmaster T300, setul cu 3 pedale metalice, insa nou e la alt pret.
Daca ai ocazia sa il gasesti la SH eventual, bine intretinut.
(punctul lui slab e din pacate prinderea de masă, volanul e excelent, mult peste Logitech ).

Eu detin G27, si daca o sa mi-l schimb vreodata (nu ma prea joc, decat foarte rar) cu siguranta va fi Thrustmaster sau chiar FANATEC.

Sunt foarte scumpe, mai ales Fanatec, insa nu se compara cu Logi.