| Xname a întrebat:

Merge decodat un nokia x6 adus din spania? cam cat ar costa daca stiti?

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Da merge.Costa in jur de 40 ron. Sper ca te-am ajutat. funda?batting eyelashes

23 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Da merge. si e cam 30 de ron

| doar.pt.voi. a răspuns:

Eu am decodat un Nokia 5220 xpm cu 35 ron. Imposibil sa nu mearga decodat. Du-te la un service dinasta si ai sa veziwinking Nokia 1100 il decodezi cu 5-10 ronwinking

| addictedToBitches a răspuns:

Maxim 50 lei:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi sa nu te coste in jur de 50... e 55 de euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am gasit mai jos de 55 de euro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic si pe mine ma intereseaza ca am un Nokia x6 si sunt in uk, aici mi-au cerut 35 lire si a zis sa-l las 3 zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am un Nokia x6 din spania. peste tot pe unde am intrebat ma costa 55E. Am gasit o adresa din Craiova. Am sunat si mi-au spus ca ma costa 180 RON. Uite adresa: http://www.dm3unlock.com/service/ro/andrei/. Inca nu l-am decodat pentru ca ar trebui sa ajung in Craiova si plus de asta dureaza 2-3 zile, daca imi aduc bine aminte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici in spania te costa 50 euro si trebuie sa astepti o saptamana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am unu si imi cere 55 euro la pitesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am primit unul acum si ma costa in jur de 50 de E straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Undeva in cluj am gasit cu 45 euro, mai jos nu este. dar totusi e scump :o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De decodat se poate dar in nici un caz asa ieftin. cel mai ieftin decodat pentru Nokia x6 este 45euro in arad si cluj, doar orasele astea le stiu pentru ca m-am interesat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde in cluj eu is din ab si vreau sa il decodez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami decodez x6

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia x6/n97 se decodeaza in Cluj cu 45 euro pe B-dl Eroilor la unul din multele magazine din curtile interioare pe partea cu trotuarul mai lat...insa nu mai stiu exact numarul... o zi faina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| costy311 a răspuns:

Costa 180 ron in niciun caz 50 ron plus ca e mai bun a Iphone---asa ma costat 180 ron si mi-au zis sa-l las 3 zile

| conystefy a răspuns:

Te rog da-mi decodez x6

| conystefy a răspuns:

Te rog da mi decodez Nokia x6 acum am voie urgent
?

| alina7347 a răspuns:

Am si eu unul tot din spania si am gasit sa-l decodez cu 65 de euro in cta dar trebuie sa-l las o saptamana ca mi-l trm in alta parte din cate am inteles... oricum mi se pare cam mult, si banii si timpul

| alina7347 a răspuns:

Am si eu unul tot din spania si am gasit sa-l decodez cu 65 de euro dar trebuie sa il las o saptamana... mi s-a parut mult si pretul si timpul

| wordy a răspuns:

Unde mai exact in cluj?

| gbicu a răspuns:

Am si eu unu la fel, sunt din ploiesti...si aici peste tot nu e nimic mai jos de 50 de euro.