| NicEbOy a întrebat:

Merge sa transfer credit depe o cartela vodafone cu abonament pe o alta cartela simpla tot vodafone?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Merge!
VODAFONE ->Prima optiune este sa apelati un numar de telefon: *120#. Sunati la *120# si va va aprea un meniu din care selectati optiunea numarul 2: "Transfera credit", apoi "Ofera credit" si puteti transfera oricarui numar de telefon 1, 2 sau 3 Euro.

| ταξιδιώτης a răspuns:

Da,se poate prin apel la serviciul de reîncărcare 444 sau *144#

| maryngeorge a răspuns:

Da merge

| lorrenush a răspuns:

Pe Orange merge>deci cred ca si pe Vodafonewinking