| DannyR0 a întrebat:

Merita 10 mil un iphone 5s de 16 gb? Cateva pareri despre telefon daca se poate big grin Avantaje / dezavantaje la ios fata de android. Orice detaliu daca mi-ati da v-ati fi recunoscator. Tin sa mentionez ca pana acum am folosit android.

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

E ok la banii aia.
Avantaje dezavantaje fata de android gaseai daca dadeai pe google, dar am impresia ca iti e prea lene. Marele dezavantaj comparat cu un android la banii aia e bateria care o sa tina mai putin.

| DannyR0 explică (pentru sltlp):

Stai linistit prietene ca am cautat dar parerile sunt impartite si doream sa aud avantaje/dezavantaje direct de la posesor. Insa ma gandeam ca la banii astia as putea sa iau si un a3 + ca cred ca devine un terminal vechiut.

| sltlp a răspuns (pentru DannyR0):

A3 nu merita comparat cu 5s-ul
Ai cateva avantaje precum ca: e nou, sau poate face selfie-uri sau bateria care e mai ok, dar in rest, nu merita.

| KodrutZ a răspuns:

Atunci ia mai bine un Xiaomi sau un OnePlus One, nu arunca banii pe un rahat de mar.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Eu am dat 24 pe unul.
Si merita toti banii.

| DannyR0 explică (pentru TrăieşteClipa):

Ce ma pune pe ganduri este limita aplicatiilor gratuite.

| TrăieşteClipa a răspuns (pentru DannyR0):

Orice aplicatie gratuita vrea acces la contacte, camera, email etc.
Nu mi se pare ok.
Prefer sa platesc un serviciu si sa scap de publicitatea enervanta a serviciilor asa-zise gratuite.