| anonim_4396 a întrebat:

Merita 750 lei pe un Samsung J5 2017? Si daca nu, puteti sa imi dati niste informatii de ce nu si daca da, puteti sa spuneti de ce? Am un buget de 800 lei si de aceea am pus ochii pe acesta.

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E bun dacă e nou și garanție 2 ani

| gelu1970 a răspuns:

Vad ca ai dat funda.
Dar nu iți răspund pentru așa ceva.
Gândește rațional cu creierul inainte sa dai 167 euro pe o castană.
La banii aceștia iți cumperi pe Amazon un xiaomi Mi A1 ce are prestații mult mai bune și e mult mai bun decât alegerea ta.
Fă o comparație intre cele două telefoane și citește opinia celor ce le au.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lag din ce cauza, de la telefon sau de la instalarea anumitor programe? E recomandat sa il cumpar?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi l-ai recomanda daca nu ar fi alte probleme in afara de cea cu lagul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi mult, mi-ai fost de ajutor big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Xiaomi e o mizerie că vrea copilul ăla de 15 ani care scrie numai rahaturi pe aici?
În banii ăștia iei un Xiaomi mult mai bun calitativ, atât materiale, cât și performanță, decât sărăcia aia de Samsung

| Illuminati2016 a răspuns:

Nu iti cumpara acest telefon mai bine iti iei xiaomi

| anonim_4396 explică (pentru Illuminati2016):

Xiaomi e marca mai 'fantoma' si nu prea am incredere.

| elcosmin a răspuns:

Il am de 1 an de zile si sunt foarte multumit de el.

| Savina23 a răspuns:

Nu as lua Samsung... oriunde merg, nu e nevoie sa citesc marca, pentru ca peste tot vad doar telefoane cu displayul spart, ghici ce? toate marca samsung.Nu am vazut nici un Huawei cu display ul spart pana acum.Recomand huawei.Se merita!