| anonim_4396 a întrebat:

Merita cumparat pentru 300 lei un mackbook macbook a1181 2007 impecabil (cpu Intel t 7400 2, 13 ghz 2gb ram, 160gb )? Eu am pc mult mai bun dar ma tenteaza mac os plus ca arata bine si e Apple sa ma laud putin la prieteniwinking, as putea sa ii pun 4gb ram si un ssd de 128gb sa il revigorez, merita?

2 răspunsuri:
| KianAlvane55 a răspuns:

Macbook-ul nu o sa iti alimenteze decat vanitatea, nimic mai mult. Ramai la PC, e mult mai flexibil si iti ofera chiar mai multe decat un produs de la Apple.

| PainTech a răspuns:

Daca vrei să plătești 300 de lei pentru mac nu ai decât. La componentele acelea poți doar sa stai pe Chrome și cam atât.