| Necunoscutu92 a întrebat:

Merita sa boostez contul de istagram cu diferite aplicații?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Tu esti singurul care poti raspunde la aceasta intrebare. Daca tu ai 10.000 de followeri acolo pe care nu-i cunosti, doar facuti cu un program si te "satisface" chestia asta, poti merge pe ideea ca merita. Daca tu gasesti vreun motiv sa te avantajeze asta in viata sau in orice alta situatie, poti incerca. Altfel, nu-i vad rostul.

| Anonim12377e7 a răspuns:

Nu, acele site-uri sunt fake. Sunt multe metode de a face urmaritori, in afara de a folosi aplicatie. Una dintre ele e sa te duci la o persoana cu multi urmatori(Ex:Selena Gomez) si sa ii dai follow de 3 ori pe zi si o sa fii la urmaritori recenti, iar oamenii care te vad acolo o sa iti dea follow. Funda? happy