| Cristi9025 a întrebat:

Merita sa dau 100 lei pentru un monitor cu 1ms in loc de unul cu 2ms?

Răspuns Câştigător
| WxRo a răspuns:

Nu, nu o sa vezi diferenta

Răspuns Apreciat de Editori
Bula
| Bula a răspuns:

Ochiul tau are inertie de peste 40ms.
Orice este mai rapid este nesesizabil ochiului (din acest motiv se fac filmele cu 24 cadre/secunda).

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Diferenta este infima.

| darrio2007 a răspuns (pentru WxRo):

De ce spui ca nu, cand diferenta nu se vede?

| WxRo a răspuns (pentru darrio2007):

El a intrebat daca merita sa dea 100 de lei in plus. Iar eu i-am zis ca NU merita ...de ce ar merita 100 lei in plus pentru o diferenta insesizabila?

| darrio2007 a răspuns (pentru WxRo):

Nu spune ca da 100 de lei in plus. E ok oricum. Bft.

| WxRo a răspuns (pentru darrio2007):

Scuze, eu asa am inteles. Ce e drept, dupa o noapte de nesomn, citesc din 2 in 14 happy

| darrio2007 a răspuns (pentru WxRo):

Stai linistit. Si eu ti-am spus ce am inteles din intrebarea lui. O zi buna!

| Cristi9025 explică (pentru darrio2007):

Ba da am zis sa dau 100 lei in plus pentru un monitor cu 1ms (500lei) sau sa iau unul cu 2ms (400lei)

| darrio2007 a răspuns (pentru Cristi9025):

Hai sa o lasam moartă. Ce spui acum nu corespunde deloc cu ce scrii in intrebare.Reciteste-o, inainte sa o modifici. O zi buna!