| anonim_4396 a întrebat:

Merita sa dau comanda de pe acelasi site (Flanco) dupa ce mi-au trimis un pc stricat?

Adica care e probabilitatea sa ajunga din nou un pc bulit/stricat?

Precizez ca ei au singura oferta de care ma intereseaza

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Merita sa dau comanda..."

dă liniștit, a fost o intâmplare și ți-au schimbat marfa defectă fără probleme, este?

| Anonimulx21y6 a răspuns (pentru sierra1):

Am cautat mai bine si tipul ala de calculator (ca sa o zic pe înțelesul tuturor) se poate strica oricând pentru ca placa video e prea grea..Acum nu stiu ce sa fac

| sierra1 a răspuns (pentru Anonimulx21y6):

Ai garanție 2 ani!

| Anonimulx21y6 a răspuns (pentru sierra1):

Da dar nu mai vrea sa-l schimb vreodata.

| sierra1 a răspuns (pentru Anonimulx21y6):

Ce vorbești, peste 4 ani e depășit!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Flanco nu e un nume oarecare, banuiesc ca ai avut ghinion.
Daca ar fi sa primesti din nou un produs defect, ar trebui sa pui la indoiala marca/modelul produsului, nu magazinul.

| RiasX a răspuns:

Eu zic ca da, probabil ai avut ghinion. Eu am comandat de pe eMAG si mi-a ajuns un smartwatch stricat.

| Anonimulx21y6 a răspuns (pentru RiasX):

Emag si Flanco au acelasi "BOSS" cum s-ar zice..Pe Iulian Stanciu..Ma intreb care e sansa sa iti vina un produs PERFECT fara zgarieturi si care sa funcționeze cum trebuie si la cate comenzihappy

| gabicoo a răspuns (pentru Anonimulx21y6):

La fel cum e combinația Altex - Media Galaxy. Ambele branduri sunt înregistrate într-un apartament din Piatra-Neamț!