| vl96cos a întrebat:

Merita sa dau la schimb un galaxy S pe un iphone 4 ?

15 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca e Galaxy S2 categoric NU.

| Narcis2007 a răspuns:

Au cam aceleasi specificatii doar ca eu prefer android...deci eu zic sa nul dai

| Andrey77 a răspuns:

Da, iphone 4 e mai bun dar trebuie sa ii dai diferenta tipului cu care faci schimbul.

| Frankie a răspuns:

Nu face greseala asta

| hkr a răspuns:

Nu.faci o greseala daca il vei schimba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă e galaxy s (numai s) atunci se merită dacă iphone-ul:
- nu e replică
- nu e stricat sau crăpat
Dacă e Samsung galaxy s II (ceea ce cred si eu, doar nu o fi ala asa prost) atunci după mine nu se merita schimbul

| Kamakura a răspuns:

Eu cred ca da...
Daca iphone-ul e stricat...NU happy

| Anda1708 a răspuns:

Nu,sa nu faci prostia asta! Samsung il depaseste pe iphone.Singurul avantaj pe care il are iphone este designul, dar in orice caz eu te sfatuiesc sa pastrezi Samsung galaxy happy

| AdyBha a răspuns:

Nu prea

Răspuns utilizator avertizat
| Deutzy a răspuns:

Parerea mea e ca merita.in primul rand hai sa fim sinceri iphone e un smartphone adevarat iar restul toate sunt niste androide :-p cine a venit prima data cu acest tip de telefon? evident Apple a fost primul, restul toti au copiat, dar cele mai multe chestii, aplicatii le ai la iphone:-p si inca ceva testeaza numa sa vezi ce touch ai la iphone si ce sacadeaza Samsung galaxy si zic toate astea referindu-ma la telefoane noi:-p sau cel putin ingrijite!

| ionut009 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu categoric nu uitete la asta si te vei convinge http://www.youtube.com/watch?v=HODhXCfcf4c

| ionut009 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu categoric nu uitete la asta si te vei convinge http://www.youtube.com/watch?v=HODhXCfcf4c sper ca te-am ajutat