| sodobar a întrebat:

Merita sa dau un galaxy mini la schimb cu Nokia n8?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Cam ciudata oferta. Cu toate ca softul este mai prost la n8, ar fi fost cam asa: 2X galaxy mini=n8. Vezi in ce stare e telefonul, ceva nu suna prea bine.

| sodobar explică (pentru sltlp):

Ala care mi-a propus schimbu mi-a zis ca nu are nicio zgarietura si ca l-a luat in octombrie anul trecut, ce zici? sa il iau, el e din alt oras, nu stiu ce sa fac

| sltlp a răspuns (pentru sodobar):

Suna prea bine ca sa fie ceva adevarat. pai adica faci schimbul, daca e el atat de fraier, vinzi n8 dupa, si iti iei altceva, mai bun, gen galaxy s1, de aceeasi bani...

| sodobar explică (pentru sltlp):

La asta m-am gandit si eu sa fac schimbu sa vand Nokia si sa iau altu mai bun dar ii spun lui sa trimita primul ca sa nu fie teapa si dupa il trimit si eu

| clausss16 a răspuns:

Daca n8-ul este in stare buna, se merita! Sper ca ti-am fost de folos! FUNDA?:S