| anonim_4396 a întrebat:

Merita sa iau boxele astea pasive fara amplificator si subwoofer? Se va aude naspa? Nu prea am bani. http://www.emag.ro/......DFGM9BBBM/

Răspuns Câştigător
| Ironwin a răspuns:

Pai mai ai nevoie de o statie de amplificare, placa de baza nu scoate destula putere, nu o sa auzi mai nimic, adica volumul o sa fie ca la casti de tare fara statie.

2 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

Da, la banii aia sunt bune. La ce le montezi?

| anonim_4396 explică (pentru Ironwin):

La PC

| Ironwin a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai mai ai nevoie de o statie de amplificare, placa de baza nu scoate destula putere, nu o sa auzi mai nimic, adica volumul o sa fie ca la casti de tare fara statie.