| IlincaSivanly a întrebat:

Merita sa il cumpar acum, cu 10% reducere, sau sa sa astept pana la black friday, oare cum o sa il prind mai ieftin? http://www.emag.ro/......D3H6R3BBM/

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Tine minte pretul asta si compara-l cu cel de la black friday...nu v-ati mai saturat de reducerile astea fake?

| IlincaSivanly explică (pentru K0sti):

Si daca e black friday o sa fie mai scump? Asta vreau sa stiu

| K0sti a răspuns (pentru IlincaSivanly):

Posibil nu, dar nici mai ieftin!

| Mihai1810 a răspuns:

Decat sa iei p9 lite mai bine iei Lg Nexus 5x, iphone 5s sau Samsung galaxy a5 2016.