| Goddessss a întrebat:

Merita sa imi cumpăr un mp3 player? Aveți careva? Imi puteți da niște păreri?

8 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Da! Dar dai pe el maxim 50 lei!

| Apokales a răspuns:

Merita in ideea in care nu vrei sa-ti spargi telefonul. Un mp3 este mic si poti sa-l cari mai usor pe brat, in buzunar mai ales daca faci sport. Altfel nu prea vad cum s-ar merita, telefonul poate substituii mp3 cu succes.

| Goddessss explică (pentru Apokales):

Hey!
Nu știi cate piese pot pune pe el?

| Apokales a răspuns (pentru Goddessss):

Depinde cati GB are. Nu stiu.

| Goddessss explică (pentru Apokales):

Ca nu prea știu nici eu tare multe despre el, dar mi as lua unul pr ca nu prea imi place sa ascult muzica cu telefonul.
mi ft incomod când alerg.

| Apokales a răspuns (pentru Goddessss):

Atunci un mp3 e bun pentru asa ceva, plus ca poti sa-ti faci un suport pentru el dintr-o soseta, eu asa am facut pentruc ca pe ultimul l-am spart cu gantera in timp ce-l tineam in buzunar.

| gabicoo a răspuns (pentru Goddessss):

Cumperi un MP3 player care are slot pentru cardurile micro SD!

| JicaContra a răspuns:

Smartphonu' ESTE si mp3 player
copchii ciclopi din ziua de azi care nu au prins momentul cand s-a trecut la smartphone si ce puteai face pe el FARA stream