| iker03 a întrebat:

Merita sa imi schimb telefonul? Acuma am un iphone 5s si imi place Sony xperia z3 compact, insa nu am avut niciodata un android.

Răspuns Câştigător
| iamprettybored a răspuns:

Gândește-te mai bine înainte să dai banii pe alt telefon. Iphone 5s este un telefon foarte popular, pe care mulți ar vrea să îl aibă și nu pot. Decât să arunci banii pe alt telefon, mai bine gândește-te în ce altceva ai putea să investești acești bani. Poate fi un proiect personal sau ceva de care ai nevoie, dar nu ai încă. Sper că te-am ajutat.

Funda? big grin