| Rάđü a întrebat:

Merita sa-mi cumpar o placa video noua?

Răspuns Câştigător
| J0hn a răspuns:

Da happy si pe langa un procesor. Salutare happy

6 răspunsuri:
| rRAzvANn a răspuns:

Da spune si tu ce placa video ai

| DjMariusFresh a răspuns:

Da daca vrei sa jocu jocuri video calumea sau sa ai fata grafica cat mai misto
funda?

| Rάđü explică:

Nu prea buna.

| edy132 a răspuns:

In ce sens merita? Daca e mai buna ca cea anterioara normal ca merita. Daca nu ai nevoie neaparat si te descurci cu cea actuala nu vad de ce ar trebui alta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da spune si tu ce placa video ai happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da .merita.fiindca a mea mi-a facut proble, e de cand am loat calcu. l-am dus de vreo 5 ori in perioada de garantie. dupa aia am luat o placa noua. cea mai buna/si de atunci merge asta si zi si noapte fara reparatii.