| theROOcKsTArr a întrebat:

Merita sa-mi cumpar un iPhone 4?

Răspuns Câştigător
| DanaCherry a răspuns:

Da! merita. eu tocmai mi-am cumparat unul! Ai foarte multe lucruri de facut pe el! Ai internet la viteza destul de mare, poti sa iti pui tot felul de aplicatii de pe Itunes (care sunt valabile numai pentru iphone, ipad si ipod touch ), poti avea convorbiri video ( se vede SUPER ), fotografiile pe care le faci sunt foarte clare si inca multe alte chestii. Eu iti sugerez sa iti iei, merita! Bafta!

4 răspunsuri:
| lucian a răspuns:

Da este un telefon foarte bun

| veronica a răspuns:

Da sincer e cel mai bun telefon din toate care le-am incercat eu il am pe i-phon3 dar sotul pe 4 si e f bun nu am avut problema cu ele niciodata.

| Andreea14Bianca a răspuns:

Normal ca meritaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da merita, sunt cele mai bune telefoane