| OmulSubtare a întrebat:

Merita sa-mi iau Nokia Asha 302?
Vreau niste pareri despre el.

3 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Ca software nu are nimic deosebit.Numai designul este nou.Eu te sfatuiesc sa iti iei Nokia 302. Este mai bun si te poti lamuri chiar aici:
http://www.phonearena.com/....../6932,4541

| stefwy a răspuns:

Da. Cunosc 2 oameni cu un Asha. E tare, chiar tatal meu are unul si merge bine e ok. Dar depinde in ce scopuri vrei sa il folosesti. E destul de bun la navigat, sunat si are 2-3 jpcuri. Mesaje poti da la greu si merge repede. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| OmulSubtare explică (pentru stefwy):

Eu vreau sa'l folosesc la net si la mesaje :d. Mersi pentru ajutor.