| TheBlueDragon a întrebat:

Merita sa pun 2GB RAM pe un laptop Acer Extensa 5230E cu Intel(R) CPU 575 @ 2. 00GHz 2.00 GHz si 952 MB of RAM?
O sa ruleze mai repede? Sau o sa mearga tot asa sad?

1 răspuns:
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Obligatoriu iti va merge mai repede, dar totul tine pana la urma si de procesor, in cazul tau e ok.
Sper doar ca busul e macar unul de macar 2-3 mb per sec.dar chiar si asa e foarte bine ca vrei sa extinzi memoria ram ceea ce cu siguranta iti va mari viteza de procesare a datelor(unde mai pui ca poti rula mai multe programe deodata)
Succes!