| Illuminati2016 a întrebat:

Merita xiaomi mi mix cu 1700 Ron de la 2700 Ron de pe PC garage 128GB/4GbRam?

Răspuns Câştigător
| CostinCernea a răspuns:

Da, eu cred că se merită, plus ca are 4 GB RAM, 128 GB, ceea ce nu la multe dispozitive găsesti la acest preţ, în schimb nu sunt de acord cu PC Garage, eu am comandat o placă de bază, era usor deteriorată, si crede-mă nu prea le convine acelor baieti să primească returnări, acum nu vreau să critic, fiecare cu alegerea lui. BAFTĂ! FUNDA? rolling on the floor)