| kanajambe a întrebat:

Mesajele trimise gratuit pe www.moove.ro cine le plateste si cum? exista capcane sa gasesti banii pe factura sau lucruri de genul asta? multumesc :)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am cine le plătește. Cât despre surprize în factura n-are cum atâta timp cât nu îți cere date personale cum ar fi un DNI sau adresa ceva. Ceea ce mai știu e ca site-uri de genu nu durează foarte mult timp după ceva vreme sunt închise.

36 răspunsuri:
| LORY a răspuns:

@ele, @zambarici: voua va merge site-ul?!? Adica mi-am facut si eu cont, dar sms-urile nu ajung la destinatie... sad Voua chiar va merge?

| dulc3'maria a răspuns:

E pe bune, se pare… Moove.ro
Se face cont, primesti un SMS de confirmare…ummmm…. si trimiti SMS-uri, gratis, in orice retea, in Romania.
Ei castiga de pe urma clientilor business, care platesc "la bulk" mesajele… poate si din publicitate pe portal, ramane de vazut, o sa incerc sa-i contactez pe baietii din spatele site-ului.
Moove este un serviciu romanesc iar daca te inregistrezi poti trimite SMS-uri nelimitate.Raiul pe pamant=P~
Un nou site, testat, de pe care poti trimite SMS-uri nelimitate: http://www.smsflick.com;) sau http://www.ascuns.mobi/

pup:x

| miauu a răspuns:

Am si eu cont
si nu am patit nimic.
si trimit in continuare

| Carouri a răspuns:

Eu trimit dar nu ajung sms-urile, nu merge. sad

| Magic a răspuns:

Si eu am cont si nu patesti nimic, site-ul este chiar foarte bun, dar poti trimite mesaje doar in retelele din Romania, nu si in cele din strainatate.Totusi ti-l recomand, eu sunt foarte multumita de el.La inceput si eu am crezut ca e o smecherie, dar nu am remarcat nimic deosebit la factura fata de limita normalului.laughingsper ca ti-am fost de ajutor:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e pe bune loreta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine nu merge deloc. am incercat de cateva ori si dupa ce iti bagi numarul tau de telefon iti apare codul de verfificare care ''cica'' o sa fie trimis prin sms si raspunsul nu vine, si nu vine, si nu vine,,, e mare pierdere de timp...:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc Loreta. Tank you

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi enu mi da codul sa trec la urmatorul aps poate sa mi-l de cineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu draga.mesajele sunt for fan laughing) freee...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru tine Ioana am doar sa a-ti transmit ca esti buna rau. la suflet...si ca arati... buna. pupici multi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu dar sigur ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok site-ul dar dac doresti sa-i contactezi pe cei care administreaza site-ul nu ai cum sa dai de ei.Adica un nr de te.Am trimis si email la ei pe cele 2 adrese din termeni si conditii dar nu mi-a raspuns nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok site-ul dar daca doresti sa-i contactezi pe cei care administreaza site-ul nu ai cum sa dai de ei.Adica un nr de te.Am trimis si email la ei pe cele 2 adrese din termeni si conditii dar nu mi-a raspuns nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok site-ul dar daca doresti sa-i contactezi pe cei care administreaza site-ul nu ai cum sa dai de ei.Adica un nr de te.Am trimis si email la ei pe cele 2 adrese din termeni si conditii dar nu mi-a raspuns nimeni.Cum ai pot contacta. Uneori serviciul de sms functioneaza mai greu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca la cate se fac pe internet te d´trezesti cu factura de platalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

buna cf?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da kakat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti urata ha, ha, ha ce amuzant cu nasul cel mare si urat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit(a)nu e nimic de genu asta e misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E vorba lui maryna raiul pe pamant.Prietenul meu e plecat in alta tara si pe nr de romania il pot contacta foarte rapid gratie moove.ro cand nu este pe Y! M. Da! site-ul este functional.Intr-adevar uneori se intampla ca mesajele sa ajunga cu un decalaj de timp anume... dar ajung.Banii ii pot face prin reclame 1Euro cent pe vizita site-ului in parteneriat cu Google.Geniala ideea! Feliciari celor din pe Moove.ro! Va multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista nici o capcana este foarte bun si app daca va apare cand se deschide pagina o casuta unde scrie sa pui nr tau dai sus la agenda apoi dai pe gata si sapoi poti trimite iar sms

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am site pe moove.ro si nu se intampla nimic la tel la factura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://clip2net.com/s/wZ60
dupa un timp patesti asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mijto site-ul mi-am fac si eu cont si nu cred ca patesti nimic nu credbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai cartela sigur nu ai ce sa patesti. dar daca ai abonament? asta e intrebarea mea! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rjwr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iuby vii p net, sunt l net, te iubesc mult