| ::::Diana::::: a întrebat:

Metin2 este cumva virusat? Vreau sa il descarc si nu stiu daca e virusat sau nu. Daca e, cum il devirusez?happy

Răspuns Câştigător
| alex2009 a răspuns:

Daca este virusat il devirusezi cu ajutorul unui antivirus care trebuie sa il ai instalat pe pc si daca acesta detecteaza un virus la metin 2 te anunta si iti spune ce poate sa ii faca sa il stearga sail puna in carantina sau ignore.

12 răspunsuri:
| ed23tm a răspuns:

Nu este virusat ce poveste.
metin2.ro nu este
Metinele private sunt virusate.

| dragon40 a răspuns:

Nu este virusat de loc crede-ma am si eu metin u merge perfect,, aidiul meu este audiiboca

| dragon40 a răspuns:

Nu
logic

| mika a răspuns:

Nu-i mai virusat

| Shinen a răspuns:

Metinul nu este virusat. S-ar putea sa nu ai suficienta memorie.

| Panturu_Georgeta_1979 a răspuns (pentru Shinen):

Ba poate fi de ex Patcher sau Grany... nu sti informatica...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai laptop nu te juca daca ai calculator te sfatuiesc sa il descarci eu am laptop si nu pot sa ma joccrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e virust si poti sa te joci linistita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2
este mai puternic de cat 4story

| Sweet_6109 a răspuns:

Nu e virusat

| Panturu_Georgeta_1979 a răspuns:

1. nuprea is virusate metinurile
2. daca sunt unele faci urm pasi:
P.1.Scanare cu un antivirus bun (recomand Avast7, Eset smart security 6 avg iNTERNET DEF)
p.2. Poti da scanare si dupa aia daca-ti detecteaza faci urm pasi : daca este starterul poti face alt starter scrii in text (Start (metinu tau de ex metin2Alaska31 bit ).exe dai salvare ca si dai salvare ca si salvezi in folderul unde ai mt cu numele Start.bat sau orice nume doar sa contina.bat (atentie sa nu contina Off ca strica windows mie asa mo s-a intamplat))
daca sunt alte fisiere din mt
ori le fixezi
cu virusFix#32
saauu stergi tot mt si dai curatare registri
p.3. iei de pe site la mt ca daca iei pirateri au keylogger sau virusi mai mult sa sg
Sper ca am fost de ajutor

| raduionut22 a răspuns:

Metinul este nevirusat ma joc de 4 ani si nu s-a intamplat nimic