| Felictiy a întrebat:

Mi-a aparut pe Instagram ca s-a detectat o conectare neobisnuita si mi-a trimis un cod pe adresa de email. Eu nu mai am acces la acea adresa.O sa imi mai recuperez vreodata contul?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu ți-ai asigurat emailul cu un nr de telefon sau cu una/două adrese de recuperare? Când ții cu-adevărat să păstrezi un cont, atunci folosești o adresă de email activă și validă, nu una căreia i-ai uitat parola. Fiindcă, in acest caz, nu se mai poate face absolut nimic.

| Raducons a răspuns:

Daca nu exista un numar de telefon sau o adresa de email alternativa nu se mai poate recupera