supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Mi-a apărut un buton "Vezi cum arată noul Facebook" si am dat click de curiozitate și acum sunt traumatizată și nu știu cum să ajung la Facebook-ul vechi. Ajutor?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Mulțumesc, acum nu voi mai intra pe Facebook o bucata.

| cfrtobias a răspuns:

Mie tot una era cred, doar de era albastru ca arata mai bine asa cu gri ala e naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu mai am Facebook, dar din cate stiu odata facut update-ul nu mai poti reveni la Facebook vechi. Ce au schimbat la el de te-au traumatizat? laughing

| supadeceapa explică (pentru anonim_4396):

Nici eu, am intrat doar să trimit ceva cuiva și acum lumea mea e confuză, e totul atât de alb și minuscul și grupat dubios, duamne apără