| Anonymus228 a întrebat:

Mi-a cazut o casca in apa... am bagat-o in telefon sa vad daca mai merge si a mers cateva zile... scum nu mai merge... pot sa fac ceva ca sa o repar?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu mai poti face nimic.Va trebui sa iti cumperi altele.

| CosmiinTezeu a răspuns:

Cam aiurea momentul posibil sa oxidat ceva la ele. cel mai simplu cumpara altele

| Levington a răspuns:

Nu poti face nimic! Pe viitor, cand scapi ceva in apa ( casti, telefon, etc), deconecteazale de la sursa de curent (baterie) si nu le folosi pana nu esti convins ca s-au uscat! Bafta!