| SkIllet1302 a întrebat:

Mi a cazut telefonul si mi s-a spart sticla, oare pot sa mi schimb decat sticla fara display si sa nu se vada diferente?

3 răspunsuri:
| Bogdan2304 a răspuns:

Da poti iti schimba doar sticla. Doar sticla de la telefon nu e legata de diplay. Si ca data viitoare sa nu ti se mai sparga puneti o husa si o folie de sticla daca folia de sticla ti se sparge o poti da usor jos

| SkIllet1302 explică (pentru Bogdan2304):

Am inteles ca daca ii schimb doar sticla apar niste diferente, asa sa fie?

| anamariarot a răspuns (pentru SkIllet1302):

Nu apar diferente atat timp cat e pusa corect