| cristyd a întrebat:

Mi-a dat cineva un router sau modem, adus din Spanai pe Vodafone, nu-s exact daca este unul sau altul, fiindca nu are antena si a avut si adaptor pentru cartela. mi- a dat si driverul de instalare. eu sunt la RDS si am conexiune PPoE prin cablu si switch. am sunat la serviciul clienti, mi-au deblocat MAC-ul, am scris cod-urile de pe cutie si imi apare ca transmite semnal wirelles, dar decat la pc pot accesa paginile web. la telefon sau tableta indica ca am wirelles, imi arata ca sunt conectat si traficul, dar nu pot accesa niciun site. care sa fie problema?

1 răspuns:
| ogga00 a răspuns:

Ar putea fi defect modemul la Wi-Fi. Ori ar putea fi ceva din Gateway.