| B3bytzaa a întrebat:

Mi-a expirat licenta la windows 7 si as vrea sa stiu ce trebuie facut mai exact? Sa reinstalez windows-ul sau este vreun program de prelungire a licentei? big grin

5 răspunsuri:
| BlitzLikeXd a răspuns:

Reinstaleza windosul e o solutie buna a expirat deci nu trebuie a expirat! happy

Răspuns utilizator avertizat
| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul.

| GrumpyGirl a răspuns:

Si mie mi-a expirat. nu-l poti prelungi, trebuie sa-l reinstalezi

| Kamelya178 a răspuns:

Poti sa instalezi Remove Wat si gata si mie mi s-a intamplat cam acum cateva saptamani si l'am instalat si de atunci nu am mai avut probleme.
Trebuie neaparat sa til reinstalezi pentru ca poti sa ajungi sa iti schimbi windows'ul.
Sper ca te'am ajutat. :*