| Andreea9222 a întrebat:

Mi-a fost blocata activitatea pe Facebook pe motiv de activitate suspecta/hartuire. Acum pot vedea newsfeedul dar nu mai pot vedea pagina nimanui. Stie cineva cat dureaza blocarea sau ce trebuie sa fac? Multumesc

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

De ce? poate a raportat-o vreun prost sau proasta.
Facebook sunt niste fatalai oridinari probabil au angajat toti tocilarii acolo si cum raporteaza cineva cum te blocheaza.
Nu mi se pare normal ce fac si ce masuri aplica.
Este posibil ca dupa o perioada de timp sa te poti conecta la loc cu parola si username-ul tau, pe viitor daca tii la FB tau da si o data de contact gen un nr de tel valid ca sa iti faci autentificare in doi pasi.

| Zuzu1991 a răspuns:

Te lasi de internet...