| happyangel a întrebat:

Mi-a fost schimbat windowsul la comp si acum imi cere sa instalez

Adobe Flash Player cind intru pe unele siteuri... l-am scos, l-am instalat si dupa nu s-a intimplat nimic. am dat si un restart ca credeam ca poate asta-i cauza dar tot nu merge... ce sa fac?

3 răspunsuri:
| ionut1980 a răspuns:

Descarca de aici, dar ai grija atunci cand instalezi sa nu ai deschis nici un browser de internet (explorer, mozilla, opera)
http://www.adobe.com/downloads/

| baiatuucupizzza a răspuns:

Deci cand intri in trilulilu sau in youtube care merge in video nu iti porneste imaginea trebuie sa dai click pe download Adobe flash player il downloadezi si dupa aia inchizi orice browser activ(dai x la internet explorer mozilla opera google chrome)depinde de ce ai uh si il instalezi si totul o sa mearga
Funda?

| happyangel explică:

Pai da, asta am si facut dar tot nu merge. de asta am intrebat p-u ca nu stiu ce sa fac