| Ioana9182929 a întrebat:

Mi-a încercat prietena mea de prea multe ori sa-mi ghicească parola si nu-l mai pot accesa, pe mes pot sta la fel si pe insta care e conectat cu Facebook.
Isi va reveni?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-si va revenii, dar ii poti da " am uitata parola" si iti trimit un link cu parola provizorie, la adresa de email cu care ai FB-ul, sau iti trimit un cod pe mobil.
cat despre prietena ta care a incercat sa-ti sparga contul de FB, da- i un sut ind os, ca numai prietena nu o poti considera si nu uita: niciodata, dar absolut niciodata sa nu dai parola ta, nimanui, nici macar celei mai bune prietene ale tale.

| siriusblack98 a răspuns:

Cred ca ai dat random pe tastatura cand ai pus intrebarea asta.

| Ioana9182929 explică (pentru Violleta2022):

Si a tevenit
mulțumesc de sfat